כל המידע על הדברת עכברים

הדברת עכברים – להיפטר מהמכרסמים

מי מאיתנו לא נתקל במזיקים מפחידים ומגעילים המהווים מטרד ומפרים את מנוחתנו. מעבר לתחושת האי נעימות המלווה בכל מה שקשור למזיקים הרבים, הם עלולים לפגוע ברכוש שלנו ולעיתים גם בבריאות שלנו. בין המזיקים השונים נמנים גם עכברים

,חולדות ושאר מכרסמים. עכברים,הם ללא ספק מטרד רציני והנזק שהם יכולים לגרום הוא גדול מאוד. למרות שהם יראו לחלקנו נחמדים וחמודים, עכברים למעשה גורמים לנזק רב לענף החקלאות ולמזון. מזיקים רבים בכלל ועכברים בפרט נושאים בגופם מחלות רבות וטפילים והם עלולים להדביק את בני האדם. כולנו יודעים שעכברים נמצאים בכל מקום, בבית, בחצר, בפחי אשפה, בשדות חקלאיים, באזורי חוף וכדומה. כמו כן, עכברים אוהבים לשהות במקומות מוסתרים כגון, חורים, קירות,מחסנים, ארונות מטבח, סדקים ועוד. עכברים עלולים להסב נזק לרכוש, לארונות,לבגדים ולעיתים אף לצינורות מים, גז וחשמל הנמצאים במקומות מוסתרים אלו. בכדי להיפטר אחת ולתמיד מעכברים מומלץ לבצע הדברת עכברים.

הדברת עכברים

יכולה להיעשות באופן אישי וביתי,או על ידי חברת הדברה חיצונית שמתמחה בתחום הדברת עכברים, לכידתם והרחקתם.

הדברת עכברים וחולדות

כפי שציינו, עכברים, חולדות ומכרסמים עלולים לגרום נזק רב והם נושאים מחלות רבות. אחת הבעיות הנפוצות בתחום
הדברת עכברים ולכידתם, היא אותם מקומות המסתור שבהם מסתתרים המכרסמים. בנוסף, חיות אלו הן חיות ליליות קטנות וזריזות במיוחד ולא קל בכלל לתפוס אותן. בנוסף לכך, כל ניסיון לתפוס את החיות האלה קרוב לוודאי יפחיד אותן, דבר שגורם להן להסתתר לאורך זמן. עכברים וחולדות,יכולים לכרסם בקלות רבה תשתיות העשויות מצינורות ומכבלים והן עוברות בחופשיות בקירות ובעצים. לכן אם ראיתם עכבר או חולדה בביתכם,או ששמתם לב לחוטים או לצינורות מכורסמים כדאי לבצע הדברת עכברים ומכרסמים.סימנים נוספים המעידים על קיומם של מכרסמים ודורשים טיפול מיידי של הדברת עכברים הם: גללים, רעשי כרסום, עקבות, ציוצים ועוד.

הדברת עכברים – שיטות הדברה

הדברת עכברים
מתבצעת בשיטות שונות ומגוונות. ניתן להיפטר מהעכברים המציקים בדרכים רבות כגון: פיזור רעלים, הצבת מלכודות, ריסוס, הדברת עכברים בשיטה כימית או בשיטה אורגנית, הדברת עכבריםבאמצעות מכשור אלקטרוני או מרחיק עכברים,הדברת עכברים על ידי שימוש בחומרים נטולי ריח ועוד. חשוב לדעת, כי ישנן שיטות שפוגעות בעכברים באופן פיזי וחלקן אף הורגות אותן, וישנן שיטות ידידותיות יותר שאינן פוגעות בעכברים.בשורה התחתונה, השאיפה בכלהדברת עכבריםהיא חיסולהבעיה של המכרסמים המציקים. בכל מקרה, כדאי לברר מראש מול המדביר מה כוללת הדברת עכברים והאם אתם יכולים לבצע אותה בעצמכם.

הדברת עכברים – עשה זאת בעצמך

 ישנם מקרים,שבהם אפשר ואף רצוי לבצע הדברת עכברים בשיטת "עשה זאת בעצמך". רכישה של מתקנים ומלכודות שונות, ללכידת עכברים כגון: מלכודות דבק, רעל עכברים, מלכודות רשת, קופסאות ומתקני לכידה וכדומה.שיטות אלו מאפשרות לנו לבצע הדברת עכברים, בבית ובחצר בקלות. וכך למעשה אנחנו חוסכים זמן וכסף יקר. המלכודות והמתקנים השונים ניתנים לרכישה בחנויות כלי הבית המובחרות וניתן גם לרכוש אותם מחברות הדברה עצמן. חשוב לדעת שחלק מהמלכודות הינן רעילות ויש להרחיק אותן מילדים קטנים וחיות מחמד. לפני שאתם משתמשים במלכודות ומתקנים לשם הדברת עכברים, מומלץ לעיין בעלון לצרכן ואף להתייעץ אם מוכר החנות.

הדברת עכבריםבאמצעות מתקנים שונים לא תמיד "תעשה את העבודה"כמו שצריך. בכדי להגביר את יעילותם של המתקנים יש לשמור על סדר וניקיון, למנוע גדילתם של עשבים יתר על המידה, לאחסן אשפה במקומות סגורים, לכסות מקורות מים, לסלק חפצים גדולים שבהם העכבר יכול להסתתר וכמובן, לאטום סדקים, חורים וכדומה. במידה ואינכם מצליחים להתמודד עם בעיית המכרסמים, מומלץ לשכור חברת הדברה מקצועית שתדאג לבצע הדברת עכבריםאיכותית

הדברת עכברים – כיצד למצוא מדביר

 אם העכברים "משגעים אתכם", וכל המלכודות שפיזרתם נשארו עם הגבינה. זה סימן שהגיע הזמן להזמין הדברת עכברים מקצועית. הדברת עכבריםמקצועית,היא פתרון מושלם לאלו מכם שרוצים לחסל את העכברים והמכרסמים באופן מיידי. ולמרות שתכשירי ההדברה הרבים זמינים לכול, מוטב לכולנו שההדברה תתבצע על ידי מומחים. הדרך הקלה ביותר למציאת מומחים בתחום הדברת עכברים היא באמצעות האינטרנט. הקשה בגוגל של המיליםהדברת עכבריםמניבהאלפי תוצאות ותפרוס בפנינו מבחר גדול של חברות הדברה.

לפני שאתם מזמינים מדביר, או חברת הדברת עכברים

מקצועית בררו מראש את הדברים הבאים: מהו הוותק של חברת ההדברה או המדביר בתחום הדברת עכברים, האם הדברת עכבריםהמבוצעת מלווה בריחות לוואי, האם ישנה אחריות על הדברת עכברים ולכמה זמן, האם הדברת עכבריםדורשת מכם לעזוב את הבית ולהכין אותו, כמה זמן ההדברה מחזיקה מעמד, והאם נעשה שימוש בחומרים רעילים בזמן הדברת עכברים. זכרו, הדברת עכבריםעלולה בחלק מהמקרים להיות מסוכנת לבני אדם. ולכן, כדאי לשאול כל שאלה שיש לכם.כמו כן, כדאי לבצע סקר שוק, לבצע השוואת מחירים ולבקש מהמדביר המלצות. חשוב ביותר,לשכור את שירותיהם של מדבירים שיכולים להוציא לכם רישיונות מטעם המשרד להגנת הסביבה. אחרת ההדברה יכולה להיות מסוכנת ביותר לכם ולסביבתכם.

הדברת עכברים – הדברה ירוקה

 במשך השנים, פותחו שיטות הדברה ירוקות ואקולוגיות שמאפשרות הדברה נקייה ובטוחה לסביבה. השיטות הירוקות והמודרניות, מאפשרות לנו לבצע הדברת עכברים מבלי להסתכן עם רעלים, ריסוס ושאר חומרים מזיקים. מהיום, אין צורך יותר לחשוש ולהרחיק את ילדינו ואת חיות המחמד שלנו מהמלכודות המפוזרות.הדברת עכברים ירוקה, אורגנית או אלקטרונית מסייעת לנו להיפטר מעכברים וממכרסמים ביעילות וללא מאמץ. אחת הדרכים היותר ידידותיות לצורך הדברת עכברים, היא באמצעות מכשיר שמפיק תדרים וגלי קול גבוהים במיוחד. תדרים אילו אינם נמצאים בטווח השמיעה של בני האדם, אך מזיקים שונים ועכברים, רגישים אליהם ביותר. ובזמן שהם מושמעים הם צורמים ביותר לאוזני המזיקים, והמזיקים הרגישים שלא יכולים לסבול את הרעש נוטשים את הסביבה "הרועשת" ובורחים ממנה. את המכשיר ניתן למקם בבתי מגורים, מחסנים, בתי מלון, מבנים ציבוריים, מסעדות ולמעשה בכל מקום בו יש לנו חשש ממכת עכברים. חשוב לציין,כי המכשיראיננו מסוכן ואינו מפריע לבני אדם וחיות מחמד. מכשירים אלו מחזיקים מעמד לאורך זמן וחלקם עובדים באמצעות חשמל או בטריות.

הדברת מזיקים והרחקתם

חוץ מעכברים, חולדות ומכרסמים נוספים ישנם עוד המון מזיקים אחרים כגון: גוקים, פשפשים, חרקים זבובים, נמלים, יונים, עטלפים ועוד. המזיקים השונים גורמים נזק רב לנו ולסביבתנו ובכדי להיפטר מהם ניתן לבצע הדברה. כדי לשמור על בריאותנו ועל בריאות הסביבה, מומלץ להיפטר מהמזיקים השונים באמצעות הדברה ירוקה ואקולוגית. הדברת עכברים והדברת מזיקים, חייבת להיות יסודית, טובה ונקייה. שכן רק כך היא תחזיק מעמד לאורך זמן. אם אתם רוצים להיפטר מהמזיקים אחת ולתמיד רצוי להיעזר במדביר מקצועי.

לסיכום

: הדברת עכבריםיכולה להיעשות גם בדרכים ירוקות ששומרות על הסביבה ואינן פוגעות בבריאותנו. בין אם אתם מבצעים הדברת עכבריםבעצמכם ובין אם אתם שוכרים חברת הדברת עכברים חיצונית, ההדברה חייבת להיות מקצועית, יסודית ויעילה.

Call Now Button