הדברת נמלים בפתח תקווה

בעיית הנמלים, בכל ימות השנה ובמיוחד בימי הקיץ החמים, היא בעיה מטרידה מאוד.

רבים קמים בבוקר או חוזרים מהעבודה, ולא מבינים מה זה הכתם השחור שהם רואים פתאום על השיש במטבח.והם מזדעזעים יותר כשהם מבחינים שהכתם זה מקבץ נמלים גדול.

ברוב המקרים, הדברה נגד נמלים בפתח תקווה, בתוך הדירה, פותרת את הבעיה לתקופה ארוכה. אולם, במקרים בהם הנמלים אינן מקננות בדירה, אלה מחוצה לה, לדוגמה בחצר של הבניין, ומגיעות לדירה בנחיל ארוך, רק כדי לאסוף אוכל, וחוזרות לקן הנמלים כדי להאכיל את המלכה והביצים, במקרים אלו, לא מספיק לרסס רק את הדירה, אלא צריך להרחיב את פעולת ההדברה, ולבצע הדברה מיוחדת נגד נמלים באזור הרכוש המשותף ובמיוחד בחצר.

אנו טועים לחשוב, שאם דירתנו ממוקמת בבניין, בקומה גבוהה, לא יתכן שהנמלים מטפסות ועולות מקומת הקרקע, עד למעלה, אבל למעשה,  עבור הנמלים החרוצות, ללכת במישור או בצורה אנכית, זה אותו הדבר. לדוגמה, הדברת נמלים בפתח תקווה לדירה בקומה חמישית לנמלה שעולה ממחילה שמצויה בקרקע נדרשת הליכה של פחות מ 18 מטר- בקיצור לא כל כך קשה לנמלים החרוצות.

בנוסף לריסוס נגד נמלים, אנו ממליצים לחזק את פעולת ההדברה, נגד נמלים, על ידי פיזור נקודות ג'ל מורעלות, במקומות אסטרטגיים ברחבי המטבח והבית, הנמלים רואות בג'ל אוכל ושתייה וניגשות אליו, הגוף שלהן נדבר ברעל, והן חוזרות לקן הנמלים ומרעילות את המלכה והביצים- שימוש בג'ל מחזק את ההדברה, ואת השמדת הנמלים ואת הדור הבא של הנמלים, מעומק המחילה.

סלע הדברה, בעלת ניסיון רב בתחומים רבים בעולם המזיקים והחרקים למיניהם, סלע הדברה, עובדים בכל אזור המרכז, השפלה והשרון, לרבות הדברת נמלים בפתח תקווה.

קרא עוד: הדברה ירוקה | הרחקת יונים

Call Now Button