כל המידע על הדברה אלקטרונית

הדברה אלקטרונית– הרחיקו את המזיקים ושימרו על הסביבה

חיות מזיקות ומטרידות עלולות להפר את שלוות חיינו ולעיתים אף לפגוע באיכות חיינו.

בכדי להיפטר מהחיות המזיקות הרבות, אנו מבצעים הדברה. אחת הבעיות הנפוצות ביותר בהדברה היא כמובן השימוש ברעלים וכימיקלים שונים,שמזהמים את הסביבה ופוגעים בנו באופן ישיר ועקיף. זה לא סוד שהעולם שלנו "עשיר" בבעיות סביבתיות מכל הסוגים והמינים. אנחנו צריכים לעשות כל מה שביכולתנו בשביל למגר את זיהום הסביבה העולמי והזיהום הסביבתי הקרוב אלינו. אחת השיטות להימנע מהזיהום ולשמור על הסביבה שלנו ירוקה ונקייה ממזיקים, היא הדברה אלקטרונית.

הדברה אלקטרונית משיגה את אותו האפקט של הדברה רגילה, ללא שימוש ברעלים וכימיקלים מסוכנים .הדברה אלקטרונית היא בעצם הדברה חכמה וללא ספק תחליף יעיל ומוצלח להדברה כימית.

מה זה הדברה אלקטרונית ?

הדברה אלקטרונית היא שיטת הדברה,המתבססת על אמצעים אלקטרונים ומכשור אלקטרוני כגון: שדות אלקטרומגנטיים, תאורה, גלי קול וכדומה. כאשר אנו מבצעים הדברה אלקטרונית, אנו הופכים את סביבת המזיקים השונים, לסביבה מזיקה ובלתי נעימה. אפקט זה ,מרחיק את המזיקים וגורם להם לעזוב את השטח המודבר. המכשור האלקטרוני מיועד לפעול 24 שעות ברציפות וכמות צריכת החשמל שלו היא מזערית לחלוטין. חשוב לציין, כי הדברה אלקטרונית אינה מהווה כלל וכלל סכנה לבני אדם והיא בטוחה לחלוטין. כמו כן, הדברה אלקטרונית מתאימה לכולם וניתן לבצע הדברה אלקטרונית בהתאם לבעיה הספציפית בבתים פרטיים, מפעלי תעשייה, בתי עסק שונים, מוסדות, מבנים גדולים, שטחים חקלאיים וכדומה…

הדברה אלקטרונית מול הדברה כימית

כפי שציינו, הדברה כימית עושה שימוש ברעלים בכדי להיפטר מהמזיקים השונים. רעלים אילו מזיקים לבני האדם, לחיות ולצמחים באופן מידי וישיר ובאופן עתידי ועקיף. כמו כן, הרעלים נספגים באדמה, מחלחלים למקורות המים שלנו ופוגעים גם בשכבת האוזון.

הרעלים השונים, גורמים למותם של המזיקים. והרי, אף אחד מאיתנו לא באמת רוצה להיות בסביבה שיש בה גוקים או עכברים מתים. מעבר לכך, פגרים אילו יכולים לגרום למחלות, לזיהום ולריחות רעים. בניגוד להדברה כימית, הדברה אלקטרונית אינה מסכנת את המרססים עצמם ואינה מכילה רעלים.

הבדל נוסף בין הדברה אלקטרונית להדברה כימית הוא מידת האפקטיביות. שיטת ההדברה הכימית דורשת טיפולים תקופתיים שמזהמים כל פעם מחדש. וזאת מכיוון שמידת ההשפעה של החומרים השונים נחלשת לאורך זמן עד שהיא מתנדפת לחלוטין. לעומת זאת, הדברה אלקטרונית נשארת אפקטיבית לאורך זמן, אינה מתנדפת ואינה דורשת טיפולים תקופתיים. חשוב לציין כי שיטת הפעולה הכימית מנטרלת את המזיקים רק כשהם מגיעים לשטח המודבר. והדברה אלקטרונית באמצעות מכשירים אלקטרוניים עובדת באופן פעיל ויזום להרחקה של המזיקים

הדברה אלקטרונית– שיטות ופתרונות

הדברה אלקטרוניתמרחיקה גוקים, חולדות, ציפורים, פרעושים,עטלפים, עכברים, נמלים, יונים ועוד. הדברה אלקטרונית מתבצעת בשיטות הבאות:

1. הדברה אלקטרונית

באמצעות אולטרא סאונד – טווח השמיעה של בני האדם הוא מוגבל. ישנם תדרים וצלילים שונים שבני אדם לא יכולים לשמוע אבל גוקים, עכברים ומזיקים שונים כן שומעים אותם.הדברה אלקטרונית באמצעות אולטרא סאונד,

פועלת על ידי שידור גלים בתדרים שונים,שהמזיקים השונים אינם יכולים לעמוד בהם. וכתוצאה מכך הם בורחים מהסביבה המודברת.

2. הדברה אלקטרונית

באמצעות שיבוש שדות אלקטרו מגנטיים – שיטה זו יעילה במיוחד להרחקת נמלים ומזיקים נוספים. הנמלים משתמשות בשדות אלקטרו מגנטיים כדי להתמצא בשטח ושיבוש השדה האלקטרו מגנטי פוגע בחוש ההתמצאות שלהם והם עוזבים את השטח. חשוב לציין כי שיטה זו אינה פוגע במכשירי חשמל ואינה משפיעה על בני אדם.

3. הדברה אלקטרונית

באמצעות שימוש בגלי קול נמוכים – לבעלי כנף וביניהם יונים, יש יכולת שמיעה לתדרים נמוכים יותר מלבני אדם. ולכן, הדברה אלקטרונית, באמצעות שידור גלי קול נמוכים באופן תדיר

,מרחיקה אותם באופן אוטומטי. עוצמות הקול משתנות וניתנות לכיוון על ידי המשתמש.

4. הדברה אלקטרונית

באמצעות ויברציות – שיטה זו יעילה לסילוק מזיקים ומכרסמים הנמצאים במקומות תת קרקעיים. הדברה אלקטרונית על ידי מכשיר שנמצא מעל פני האדמה ומשדר תנודות, רעידות וגלי קול חזקים לשטח מוגדר. מטריד את המכרסמים וגורם להם להתרחק מהשטח.

5. הדברה אלקטרונית

באמצעות תאורה – שימוש בתאורה מסנוורת ובאלמנטים שונים של תאורה, היא דרך מצוינת להרחיק, ציפורים ויונים. שכן, הדברה אלקטרונית באמצעות תאורה גבוהה מסנוורת את בעלי המעוף ומפחידה אותם. המערכת מופעלת על חיישני תנועה וכשהיא מופעלת היא מרחיקה את הציפורים.

הדברה אלקטרונית ופיתוח השיטות השונות והמכשירים הייחודיים, פותחו לאחר מחקרים רבים. מחקרים אלו סייעו בין השאר, להבין מה הן נקודות התורפה של המזיקים הרבים וכיצד ניתן לנצל אותן ולפגוע בהם. חשוב לזכור

,כי כל השיטות שבהן משתמשים לצורךהדברה אלקטרוניתהינן בטוחות לחלוטין ואינן מזיקות לבני אדם ולסביבה.

הדברה אלקטרונית– יתרונות

הדברה אלקטרונית הינה שיטת הדברה בעלת יתרונות רבים, שהופכים את החיים שלנו להרבה יותר פשוטים. להלן יתרונותיה המרכזיים של ההדברה האלקטרונית:

1. הדברה אלקטרונית

היא הדברה ירוקה והיא ידידותית לסביבה.

2. הדברה זו מרחיקה את כל סוגי המזיקים בקלות וביעילות.

3. בשיטת ההדברה האלקטרונית נחסוך מעצמנו ריחות ותופעות לוואי

4. הדברה אלקטרונית – אינה מסוכנת ואינה מזיקה לבני אדם, חיות וצמחים.

5. ההדברה האלקטרונית

אינה מפריעה בשום דרך לשגרת חיינו.

6. הדברה אלקטרונית – אינה דורשת מאיתנו לפנות את השטח בו מתבצעת ההדברה.

7. הדברה אלקטרונית- אינה דורשת מאיתנו להכין את השטח לפני ההדברה.

8. ההדברה האלקטרונית אינה דורשת מאיתנו לנקות את השטח המודבר.

9. הדברה אלקטרונית- אינה הורגת את המזיקים, היא רק מרחיקה אותם.

10. שיטה זו

ניתנת לביצוע בכל שטח בו יש מזיקים.

11. הדברה אלקטרונית -אפקטיבית לאורך שנים רבות.

12. שיטה זו אינה דורשת טיפול בחומרי ההדברה.

13. הדברה אלקטרונית- צורכת חשמל באופן מזערי ולעיתים היא מופעלת על ידי סוללות.

14. ההדברה האלקטרונית – מתאימה לשטחי חוץ ולשטחים פנימיים.

15. הדברה אלקטרונית- מונעת מראש קיומם של מזיקים בסביבתנו.

16. הדברה אלקטרונית- אינה פולטת קרינה בשום צורה

17. הדברה אלקטרונית – ניתנת לשילוב בשטחים שבהם יש, סוגי מזיקים רבים.

הדברה אלקטרונית– למצוא מדביר

בכדי למצוא חברת העוסקת בתחום הדברה אלקטרונית או כל חברה הדברה אחרת, מומלץ להשתמש באינטרנט. באתרים השונים, תוכלו למצוא מידע על החברה ועל שירותיה, מחירים, ניסיון וכמובן רשימת המלצות וחוות דעת. בכל מקרה, חשוב לברר מראש מהי שיטת העבודה בה המדביר עובד,האם הוא עובד עם רעלים והאם יש לו רישיונות ותעודות מתאימות. כמו כן, לפני ביצוע ההדברה מומלץ לקבוע פגישת ייעוץ מקדימה ולתת למדביר לבדוק את השטח באופן יסודי. כך, תוכלו לקבל מידע מקדים שיסייע לכם להבין מה מקור הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. בנוסף, תמיד כדאי להיוועץ בחברים, מכרים ובני משפחה שביצעו הדברה ויכולים להמליץ לכם על חברת העוסקת בשיטת הדברה אלקטרונית.

לסיכום, הדברה אלקטרונית, היא דרך נהדרת להפטר ממזיקים מבלי להזיק לסביבה ומבלי לפגוע בבריאותנו.

 

Call Now Button