לכידת עכברים

כל מה שצריך לדעת על לכידת עכברים

עכברים הם יונקים קטנים במיוחד ממשפחת המכרסמים. הסוג הנפוץ ביותר של עכברים הוא העכבר המצוי, וכשמו כן הוא - מצוי בהחלט ונפוץ מאוד ברחבי כדור הארץ. כל מיני העכברים הקיימים חיים בסביבתם של בני האדם. בעוד שרבים רואים בהם כחיה חמודה ובלתי מזיקה, טמונות סכנות רבות בקרבתם אלינו.לכידת עכברים היא צעד הכרחי לכל אדם המגלה על קיומו של עכבר בסביבת מגוריו או בבית העסק שלו.

לכידת עכברים חוסכת נזק כלכלי

עכברים הם מכרסמים אוכלי כל הפעילים בעיקר בשעות הלילה. בבתים פרטיים ובתי עסק הם נוהגים לערוך פשיטות ליליות על כל מצרך מזון שנמצא בהישג ידם ומאוחסן במקום שאליו הם יכולים להגיע, בשל כך הם ידועים כבעל חיים מזיק במיוחד לאדם ולרכושו. לכידת עכברים תחסוך כסף רב לבתי עסק מתחום המזון, הנוטים להוות אטרקציה לעכברים.

לכידת עכברים מונעת העברת מחלות

מלבד הנזק הכלכלי, נוכחותם של עכברים בסביבתם של בני האדם ידועה כבעלת פוטנציאל רב להעברה והדבקה במגוון מחלות - החל מטפילים ותולעים וכלה במחלות ומגיפות קשות יותר כגון דבר וטיפוס. בעוד ששתי המחלות המצוינות נשמעות ככאלו שכבר חלפו מן העולם, ניתן גם כיום לצפות בחזרתן, גם אם לא במימדים בהן התקיימו בעבר. כאשר מתגלה עכבר בסביבת מגוריכם, לכידת עכברים היא הדרך היעילה ביותר למנוע העברת מחלות. בעוד שעכברים אינם נתפסים כחיה אלימה או תוקפנית, תועדו מקרים רבים בהם ננשכו דיירים על ידי עכבר ונאלצו לאחר מכן להתחסן כנגד מגוון מחלות בכדי למנוע אפשרות של הדבקה. לכידת עכברים עשויה לחסוך מכם סכנות בריאותיות רבות ואף נזק כלכלי ותחושת אי נעימות בביתכם.

כיצד מתבצעת לכידת עכברים?

לכידת עכברים מתבצעת באמצעות מגוון מלכודות. סוג אחד של מלכודות בהם משתמשים ללכידת עכברים הוא מלכודות המכילות פיתיון עבור העכבר - מזון כלשהו הגורם לו להיכנס למלכודת ולאחר כניסתו היא נסגרת ואין באפשרותו להשתחרר. לכידת עכברים מתבצעת גם באמצעות מלכודות דבק אליהן נכנס העבר ונתקע בתוכן. לכידת עכברים היא תחום שפותח רבות על ידי חברות הדברה כאלטרנטיבה לשימוש בחומרים רעילים. ניתן לפנות לחברות הדברה המציעות שירות לכידת עכברים בכדי להרחיק עכברים מביתכם.

Call Now Button